Site Logotype
Näohoolitsused

Dermia Solution Skin Faktor

Dermia Solution on kaasaegne kõrgtehnoloogiline dermakosmeetiline nahahooldus. Tulemused saavutatakse patenteeritud tehnoloogiaga protseduuri ja aktiivsete dermatseutiliste toimeainete abil. Dermatseutilised toimeained on toodetud 5-s erinevas laboratooriumis üle maailma, et saavutada kõrgeim kvaliteet.

Dermia Solution on loodud Goldeneye Permanent System ja Beauty Defect Repair BDR loojate

Helmut ja Gabriela La Fontaine poolt, kellel on üle 40 aastane kosmetoloogia alane kogemus. Dermia Solutioni abil on nad viinud naharavi  tulemused järgmisele kõrgemale tasemele.

Tänapäeva kiire elutempo ja ümbruskonna kahjulikud mõjud jätavad jälje meie naha tervisele. Kliendid soovivad protseduure, mis annaksid kiireid tulemusi ja pakuksid nahale igapäevast kaitset.

Dermia Solution Skinfactor kontseptsioon leiab lahenduse erinevate nahaprobleemide puhul.

FAKTOR  D – DEHÜDREERUNUD NAHK

D-300x300.png

Naha kuivus on väga sage probleem, mis on põhjustatud elustiilist ja ümbruskonna kahjulikust mõjust. Naha kuivus põhjustab enneaegset naha vananemist, naha karedust, ebaühtlust, samuti kahjustub naha kaitsebarjäär mis võimaldab baktrite läbipääsu naha kaitsekihist ja põletiku teket.

Dermia Solution pakub lahendust peptiidide ja hüaluroonhappe abil, mille osakesed on väikseima võimaliku  suurusega ning võimaldavad sügavat penetratsiooni ja niisutust.

FAKTOR O – RASUNE, EBAPUHAS, SUURTE POORIDEGA NAHK

o-300x295.png

Rasuse  naha puhul on probleemiks ebaühtlane naha struktuur, ebapuhtused, armistumine, suured poorid.

Dermia Solution reprogrammerib naha tootma vähem rasu, et vähendada ebapuhtusi, ebatasasusi ja vähendab infektsiooni tekke võimalusi.

FAKTOR  P – PIGMENDIPROBLEEMIDEGA NAHK

p-e1551635514786-300x282.png

Nahapigmendi moodustumine on kaitsereaktsioon väliste mõjutuste (päikesekiirgus, tugeva mõjuga lokaalsed preparaadid jne.) samuti stressi ja hormonaalse tasakaalutuse puhul.

Dermia Solution võimaldab pleegitada olemasolevaid pigmendilaike ja vältida uute teket vitamiinide, antioksüdantide ja türosinaasi inhibiitorite abil. Pigmendi probleemi lahenemine vajab kannatlikkust ja järjepidevust.

FAKTOR  S -TUNDLIK, ÄRRITUV, PUNETAV, KUPEROOSAGA NAHK

s-300x300.png

Kaasaegne elustiil ja ümbruskonna kahjulik mõju kahjustab naha kaitesebarjääri, mille tulemusena muutub nahk ärritunuks, hüpereemiliseks, tundlikuks, põletikuliseks.

Dermia Solution tooted vähendavad naha tundlikkust, parandavad kapillaaride olukorda ja taastavad naha loomulikku kaitsebarjääri.

FAKTOR  W – KUIV,  LÕTVUNUD, KORTSUDEGA NAHK

w-e1551635609754-300x297.png

Keskkonna kahjulik mõju kiirendab naha vananemisprotsessi. Ultraviolettkiirgus, saastatus, temperatuuri muutused, konditsioneerid, sage lennusõit kahjustab naha kollageeni , tiheneb naha väliskiht, nahk muutub väsinuks, tekib ebaühtlane pigmentatsioon ja kuivus.

Dermia Solution toodete abil saab taastada nahka, vähendada niiskuse kadu, parandada naha kaitsebarjääri, soodustada kollageeni ja elastiini tootmist.

FAKTOR  W – KOMBINEERITUD, LÕTVUNUD, KORTSUDEGA  NAHK

w2-300x298.png

Vananedes väheneb nahas kollageeni, elastiini ja hüaluroonhappe tootmine. Selle tulemuseks on naha lõtvumine, kortsude teke.

Dermia Solution preparaadid võimaldavad vähendada kortsude sügavust ja kaitsta edasise naha kahjustumise eest.

PROTSEDUUR

skinfaktor-1024x462.png

Protseduur tõhustab aktiivainete mõju.

Protseduur viiakse läbi patenteeritud Dermia Solution aparaadi abil . Protseduur algab naha puhastamise ja keemilise- või ensüümkoorimisega.

POLÜABRASIOON

poly-p-800-300x126.png

See on mehhaaniline rakkude eemaldamine abrasiivse, naha pinnaga ühilduva keerleva diski abil.

 • Eemaldatakse surnud naharakud, stimuleerib uute naharakkude kasvu
 • Ühtlustub naha pind
 • Pooride suurus väheneb
 • Parandab preparaatide imendumist
 • Steriilne, ühekordselt kasutatav, tugevus reguleeritav
 • Valmistatud polümeerist, poleerib naha pinda, ei kuumene ega põhjusta allergilisi reaktsioone
 • Ei põhjusta naha ärritust
 • Ei kriimusta vaid poleerib nahka, seetõttu saab kasutada ka tundlikul ja allergiale kalduval nahal.

 MIKROAKTIVATSIOON M

mm-p-800-300x133.png

See on ravitehnoloogia mis võimaldab teha mikrokanalid epidermise pindmisesse kihti. Stimuleerib epidermise uuenemist ja võimaldab viia aktiivaineid läbi tekkinud mikrokanalite. Aktiveeruvad naha taastumismehhanismid.

Aktivatsiooni aplikaator koosneb 20-st spetsiaalse ehitusega mikronõelast, steriilne, ühekordselt kasutatav. Aktiveerib kõiki epidermaalseid funktsioone.

 • Aktiivained sisenevad nahka kiiresti ja suuremas koguses.
 • Nõelte pikkus reguleeritav 0,2 kuni 0,6 mm.
 • Mehhaanilise stimulatsiooni tõttu paraneb  naha mikrotsirkulatsioon,
 • Vere- ja lümfisooned ei kahjustu, ei teki põletikulist reaktsiooni kollateraalide kahjustumise tõttu.
 • Ei vaja anesteesiat,  tundlikumates piirkondades väheselt valulik,  ei tekita allergilisi reaktsioone. Ei vaja taastumisaega.
 • Paraneb naha elastsus, jume, niisutatus. Nahk uueneb
Share