Site Logotype
Näohoolitsused

Phytomer

Phytomeri firma on loodud 1971. a Jean Gédouin poolt, kes enda tervise parandamise huvides hakkas uurima merevee ja meretaimede tervistavat jõudu. Praegu on Phytomeri juht ja ainuomanik Jeani poeg Antoine Gédouin. 1972.a. patenteeriti esimene Phytomeri avastus – Oligomer, lüofiliseeritud merevesi, mis tänaseni sisaldub igas sarja tootes.

OLIGOMER® on osaliselt vähendatud naatriumisisaldusega mereveekontsentraat, ülemaailmselt tuntud eksklusiivtoode, mille valmistamise saladust on PHYTOMER 40 aasta jooksul hoidnud.

OLIGOMER® sisaldab merevee kõiki remineraliseerivaid toimeaineid, seal hulgas eriti 104 keha tasakaalustamiseks ja vitaalsuseks vajalikku mikroelementi.

Enamiku PHYTOMERi näo- ja kehahooldustoodete koostisesse kuuluv OLIGOMER® toob nahani selle tugevdamiseks ja energiaga laadimiseks kõik merevee remineraliseerivad omadused.

Merevees leidub looduslikult kõiki eluks ja heaoluks vajalikke aineid mis leevendavad tänapäeva maailmas levivat stressi. Phytomeri toodetes on kasutatud 100% naturaalseid toimeaineid, suurem osa nendest on saadud merest. Palju kasutatakse merevetikaid, mis on mereveest 50 000 korda kontsentreeritumad ning on võimelised reguleerima ja tasakaalustama meie ainevahetust, parandama tervist, muutma meid ilusamaks ja võimaldama meile lõõgastumist.

Phytomer teeb jõupingutusi, et pakkuda igale kliendile isiklikku lähenemist, selles mängivad tähtsat rolli Phytomeri kosmeetikud, kes oskavad kliendini viia kõik sarja hüved. Phytomeri tooteid kasutatakse ja müüakse üle 70 riigi maailmas 7000 erineva müügiagendi poolt.

Väga suur on tarbimine viietärni SPA-des ja luksushotellides üle maailma. Tuntuimad nendest asuvad Prantsusmaal, Šveitsis, Austrias, Hispaanias, Ameerikas, Jaapanis. Oma SPA-d on Phytomeril ka Leedus ja Soomes.

Phytomer on tulevikukosmeetika. Kuna praegu suudetakse kasutada merelistest toimeainetest ainult 1%, näitab see, kui palju on võimalik veel avastada ja kosmeetikamaailma võimalusi laiendada.

Share